Ładowanie strony...

12 niezwykłych duetów ludzi top biznesu i show-biznesu. Łączą się, by spełniać marzenia chorych dzieci.

Portal Business & Prestige oraz wszystkie zaangażowane osoby i firmy przygotowując ten szczytny projekt pragną zebrać jak największą sumę pieniędzy by przekazać całkowity dochód na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

look-book

Dlaczego to robimy?

Bo chcemy dawać to, co mamy najcenniejsze – nasze serce i czas, wywoływać uśmiech na twarzach chorych dzieci, bo chcemy wykorzystać siłę jaką mamy, i wierzymy, że jednocząc grupę niezwykłych ludzi wokół, jesteśmy w stanie naprawdę wiele zrobić razem.

Jak to robimy?

Organizujemy sesję zdjęciową 12 par, łączących gwiazdy z ludźmi biznesu. Zdjęcia z sesji zostaną złożone w prestiżowy Planner biznesowy. Oferujemy też dodatkowe nagrody, możliwe do zakupienia przez wszystkich. Projekt zwieńczy uroczysta gala z licytacją.

Tak było - Edycja 2017

Ideą I edycji było wsparcie działań Fundacji Dar Szpiku poprzez wydanie wyjątkowego albumu Business & Prestige Excellence, w którym kobiety top biznesu i show-biznesu połączyły się, aby pokazać siłę i determinację w niesieniu pomocy chorym onkologicznie dzieciom.

Zwieńczeniem projektu była gala charytatywna oraz wernisaż, które odbyły się 7 grudnia 2017 roku w luksusowym Hotelu Bellotto***** w Warszawie.

Galę poprowadzili Paulina Biernat i Conrado Moreno, a uświetnili ją swoim występem: Stefano Terrazzino i Paulina Biernat oraz Sławek Uniatowski.

O nas w mediach

gazeta.pl, plejada.pl, onet.pl, laviemag.pl, BiznesNaFali.pl, wp.pl.

Kontakt

Producent projektu:

Magdalena Koźmala

magdalena.kozmala@businessandprestige.pl

+48 790 879 890

Kierownik projektu:

Katarzyna Pihan

katarzyna.pihan@businessandprestige.pl

+ 48 726 808 483

-->