Ładowanie strony...

12 niezwykłych duetów ludzi top biznesu i show-biznesu. Łączą się, by spełniać marzenia chorych dzieci.

Portal Business & Prestige oraz wszystkie zaangażowane osoby i firmy przygotowując ten szczytny projekt pragną zebrać jak największą sumę pieniędzy by przekazać całkowity dochód na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

#ProjektPomagam to ogólnopolska kampania CSR, organizowana przez Business & Prestige - magazyn dla menedżerek, łącząca ludzi biznesu i show biznesu, dla których wartością jest pomaganie. Co roku w projekt angażują się wybitne nazwiska w biznesie, co tym samym pokazuje, że wśród przywódców i przywódczyń mamy niezwykłych ludzi o wielkich sercach i potrzebie społecznego zaangażowania.

Dlaczego to robimy?

Abyśmy razem mogli udoskonalać naszą rzeczywistość, i przez to mogli stawać się jeszcze lepszymi ludźmi, z dużą uważnością na innych i na ich potrzeby. Chcemy dawać to, co mamy najcenniejsze – nasze serce i czas, wywoływać uśmiech na twarzach chorych dzieci i potrzebujących nas osób, bo chcemy wykorzystać siłę jaką mamy, i wierzymy, że jednocząc grupę niezwykłych ludzi wokół, jesteśmy w stanie naprawdę wiele zrobić razem.

Magdalena Koźmala, Producent kampanii #ProjektPomagam

look-book

To hasło przewodnie II edycji kampanii społecznej #ProjektPomagam organizowanej przez magazyn „Business & Prestige”, w tym roku na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3–18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez 15 lat swojej działalności Fundacja spełniła prawie 8000 marzeń, a 400 wolontariuszy każdego dnia realizuje największe pragnienia dzieci, aby pozwolić im choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu i wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Jakie to marzenia? Przeróżne! Aby dostać upragniony laptop, telefon czy meble do pokoju. Aby spotkać swojego idola – piłkarza, piosenkarkę, aktora. Aby na jeden dzień stać się księżniczką, żołnierzem, kierowcą rajdowym. Aby zobaczyć na własne oczy magiczne miejsca, takie jak: Disneyland, Paryż, Rzym, Londyn, polski Bałtyk czy Tatry. Każde z marzeń jest wyjątkowe i daje nie tylko szansę na radość, ale często też na dalsze życie.

W tym właśnie celu powstał Prestige Planner 2019, z którego dochód przeznaczony jest na rzecz Fundacji Mam Marzenie. 25 osób z biznesu i show-biznesu połączyło się w spocie kampanii i i sesji fotograficznej, której efekty w postaci pięknych zdjęć zawarte są w Plannerze.

Ten niezwykły projekt stworzyły z nami osoby i firmy, dla których pomoc potrzebującym stanowi wartość samą w sobie i które wiedzą, jak ważna jest rola odpowiedzialnego biznesu w dzisiejszym społeczeństwie.

Bohaterowie

Twarzami tegorocznej akcji zostali m.in:

 • Małgorzata Kożuchowska,
 • Izabela Kuna,
 • Anita Sokołowska,
 • Katarzyna Bonda,
 • Joanna Jędrzejczyk,
 • Anna Dereszowska,
 • Michał Żebrowski,
 • Wojciech Mecwaldowski,
 • Karolina Ferenstein-Kraśko,
 • Piotr Stramowski,
 • Joanna Jóźwik,
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Swojego wizerunku w kampanii użyczyły również osobowości ze świata biznesu:

Realizacja:

Reżyseria i Fotografie: Justyna i Jerzy Dudek; Stylizacje: Paweł Kędzierski, Marta Siniło; Fryzury: Grzegorz Duży; Makijaż: Kasia Biały, Kamila Jankowska, Karolina Markowska, Zofia Kraska-Kopyt; Scenografia: Monika Zgoda, Sara Matuszczak; Backstage foto: Piotr Litwic; Postprodukcja zdjęć: Maria Biełuszko i Dominik Herman; Social Media: Karolina Kiesner, Zbigniew Grochowski, Anna Wadecka.

W ramach kampanii powstaje:

Realizacja #ProjektPomagam odbywa się na przełomie sierpnia i września 2018 r., a premiera zarówno Prestige Plannera jak i spotu będzie miała miejsce się podczas uroczystej gali w Hotelu Bristol Luxury Collection w Warszawie w październiku 2018 r.

Celem kampanii jest zebranie jak największej ilości środków finansowych na spełnianie marzeń chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo na portalu PolakPotrafi.pl ruszyła zbiórka „Projekt Pomagam”, gdzie każdy może dołożyć swoją cegiełkę w zamian za wyjątkowe nagrody od gwiazd i partnerów akcji.

Składamy ogromne podziękowania tym, którzy pochylili się nad projektem i razem z nami stworzyli tę wyjątkową inspirację do dzielenia się dobrem.

Partnerzy edycji 2018

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim Partnerom i Sponsorom, bez których realizacja tej edycji nie byłaby możliwa.

To dzięki Wam Wywołujemy Uśmiechy Dzieci.

partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1
partner-1

Kontakt

Producent projektu:

Magdalena Koźmala

magdalena.kozmala@businessandprestige.pl

+48 790 879 890

Kierownik projektu:

Katarzyna Pihan

katarzyna.pihan@businessandprestige.pl

+ 48 726 808 483

-->